Pentru casa ta, Hikvision

WI-FI IP Camera 4.0MP, lentila 2.8mm, Audio, SD-card 15%
WI-FI IP Camera 4.0MP, lentila 2.8mm, Audio, SD-card
359,86 RON
302,99 RON
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m 35%
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m
294,88 RON
189,99 RON
Cutie montaj aparent pentru protectie ploaie 14%
Cutie montaj aparent pentru protectie ploaie
34,99 RON
29,99 RON
Modul afisaj pentru Interfon modular 14%
Modul afisaj pentru Interfon modular
141,61 RON
120,99 RON
Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km 14%
Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km
189,92 RON
162,99 RON
Adaptor montaj stalp pentru camere si doze 9%
Adaptor montaj stalp pentru camere si doze
149,94 RON
135,99 RON
Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km 14%
Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km
189,92 RON
162,99 RON
Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP 14%
Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP
738,04 RON
632,99 RON
Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 16%
Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45
581,43 RON
483,99 RON
Switch 4 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 22%
Switch 4 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45
348,19 RON
269,99 RON
WI-FI IP Camera 4.0MP, lentila 2.8mm, Audio bidirectional, Alarma, SD-card, IR 30m 9%
Camera IP AcuSense 4MP, lentila 2.8mm, IR 80m, SD-card 9%
Camera IP AcuSense 4MP, lentila 2.8mm, IR 80m, SD-card
768,03 RON
697,99 RON
Camera PTZ IP, 2MP, Ultra LOW LIght, Zoom optic 25X, IR 100 metri 14%
Camera PTZ IP, 2MP, Ultra LOW LIght, Zoom optic 25X, IR 100 metri
1.767,63 RON
1.503,99 RON
Suport perete din aluminiu pentru camerele PTZ 9%
Suport perete din aluminiu pentru camerele PTZ
108,29 RON
97,99 RON
Tastatura wireless cu cititor card, 868 Mhz 14%
Tastatura wireless cu cititor card, 868 Mhz
248,23 RON
212,99 RON
Kit videointerfon IP 7inch, conectare 2 fire 14%
Kit videointerfon IP 7inch, conectare 2 fire
1.631,01 RON
1.397,99 RON
Rama protectie interfon modular, 3 module 22%
Rama protectie interfon modular, 3 module
129,95 RON
100,99 RON
Rama protectie interfon modular, 2 module 27%
Rama protectie interfon modular, 2 module
114,95 RON
82,99 RON
Rama protectie interfon modular, 1 modul 28%
Rama protectie interfon modular, 1 modul
89,96 RON
63,99 RON
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, Audio 29%
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, Audio
298,21 RON
209,99 RON
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, IK10 36%
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, IK10
314,87 RON
198,99 RON
Sursa alimentare 24V/60W, montaj sina DIN 14%
Sursa alimentare 24V/60W, montaj sina DIN
198,25 RON
169,99 RON
Contact magnetic Wireless, 868Mhz 13%
Contact magnetic Wireless, 868Mhz
114,95 RON
98,99 RON
Expander wireless cu 8 iesiri tip releu NO/NC, 868Mhz 14%
Expander wireless cu 8 iesiri tip releu NO/NC, 868Mhz
326,54 RON
279,99 RON
Expander wireless cu 2 iesiri tip releu NO/NC, 868Mhz 14%
Expander wireless cu 2 iesiri tip releu NO/NC, 868Mhz
248,23 RON
212,99 RON
Doza conexiuni pentru camerele tip 'DOME' 13%
Doza conexiuni pentru camerele tip 'DOME'
53,31 RON
45,99 RON
Camera IP 4.0 MP, lentila SuperWide 1.68mm, IR 20M 17%
Camera IP 4.0 MP, lentila SuperWide 1.68mm, IR 20M
781,35 RON
640,99 RON
Camera IP 4.0 MP, lentila SuperWide 1.68mm, IR 10M 17%
Camera IP 4.0 MP, lentila SuperWide 1.68mm, IR 10M
681,39 RON
562,99 RON
Suport de birou pentru posturi video de interior 14%
Suport de birou pentru posturi video de interior
93,30 RON
79,99 RON
Suport de birou pentru posturi video de interior 14%
Suport de birou pentru posturi video de interior
93,30 RON
79,99 RON
DVR 8 canale video 8MP, AUDIO HDTVI over coaxial 17%
DVR 8 canale video 8MP, AUDIO HDTVI over coaxial
1.497,73 RON
1.237,99 RON
DVR 4 canale video 5MP, AUDIO HDTVI over coaxial 9%
DVR 4 canale video 5MP, AUDIO HDTVI over coaxial
514,79 RON
467,99 RON
Camera IP 4.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m 26%
Camera IP 4.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m
328,20 RON
240,99 RON
Camera IP 4.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, IK10 24%
Camera IP 4.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, IK10
331,53 RON
250,99 RON
Telecomanda 5 butoane, 868 Mhz 14%
Telecomanda 5 butoane, 868 Mhz
69,97 RON
59,99 RON
Detector Wireless(868Mhz), dual PIR+Microunde 14%
Detector Wireless(868Mhz), dual PIR+Microunde
364,85 RON
312,99 RON
Doza conexiuni pentru camerele tip 'DOME' 13%
Doza conexiuni pentru camerele tip 'DOME'
44,98 RON
38,99 RON
Video balun pasiv HD (pret/set 2 buc.) 14%
Video balun pasiv HD (pret/set 2 buc.)
39,98 RON
33,99 RON
DVR 16 canale video 4MP lite, AUDIO HDTVI over coaxial 9%
DVR 16 canale video 4MP lite, AUDIO HDTVI over coaxial
879,65 RON
799,99 RON
DVR 8 canale video 4MP lite, AUDIO HDTVI over coaxial 9%
DVR 8 canale video 4MP lite, AUDIO HDTVI over coaxial
498,13 RON
452,99 RON
DVR 4 canale video 4MP lite, AUDIO HDTVI over coaxial 9%
DVR 4 canale video 4MP lite, AUDIO HDTVI over coaxial
341,53 RON
309,99 RON
Rezultate de la 1 la 105 din 362