Supraveghere video

Sursa in comutatie 24V/50W/2.2A 14%
Sursa in comutatie 24V/50W/2.2A
59,98 RON
50,99 RON
Sursa neintreruptibila 14%
Sursa neintreruptibila
256,56 RON
219,99 RON
Doza conexiuni pentru camerele tip 'BULLET' 13%
Doza conexiuni pentru camerele tip 'BULLET'
56,64 RON
48,99 RON
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m 35%
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m
294,88 RON
189,99 RON
Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km 14%
Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km
189,92 RON
162,99 RON
Adaptor montaj stalp pentru camere si doze 9%
Adaptor montaj stalp pentru camere si doze
149,94 RON
135,99 RON
Suport de perete pentru monitoare de 42-55' 13%
Suport de perete pentru monitoare de 42-55'
64,97 RON
55,99 RON
Convertor tensiune 14-28VAC la 12VDC, 1.5A 14%
Convertor tensiune 14-28VAC la 12VDC, 1.5A
74,97 RON
63,99 RON
Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km 14%
Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km
189,92 RON
162,99 RON
Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP 14%
Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP
738,04 RON
632,99 RON
Switch 4 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP 19%
Switch 4 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP
444,82 RON
357,99 RON
Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 16%
Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45
581,43 RON
483,99 RON
Camera IP 4K AcuSense 8MP, lentila 4mm, IR 80m 14%
Camera IP 4K AcuSense 8MP, lentila 4mm, IR 80m
997,93 RON
854,99 RON
WI-FI IP Camera 4.0MP, lentila 2.8mm, Audio bidirectional, Alarma, SD-card, IR 30m 9%
Camera PoC TurboHD 2MP, lentila 2.8mm, IR 20M 13%
Camera PoC TurboHD 2MP, lentila 2.8mm, IR 20M
134,95 RON
116,99 RON
Camera IP AcuSense 4MP, lentila 2.8mm, IR 80m, SD-card 9%
Camera IP AcuSense 4MP, lentila 2.8mm, IR 80m, SD-card
768,03 RON
697,99 RON
NVR 4K, 8 canale 12MP 18%
NVR 4K, 8 canale 12MP
1.092,90 RON
889,99 RON
Suport perete din aluminiu pentru camerele PTZ 9%
Suport perete din aluminiu pentru camerele PTZ
108,29 RON
97,99 RON
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, Audio 29%
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, Audio
298,21 RON
209,99 RON
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, IK10 36%
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, IK10
314,87 RON
198,99 RON
Camera Analog HD 5MP, lentila 2.8mm, IR 30m 13%
Camera Analog HD 5MP, lentila 2.8mm, IR 30m
154,94 RON
133,99 RON
Switch 4 porturi PoE+, 1 port uplink SFP/RJ45 14%
Switch 4 porturi PoE+, 1 port uplink SFP/RJ45
448,15 RON
383,99 RON
Doza conexiuni pentru camerele tip 'DOME' 13%
Doza conexiuni pentru camerele tip 'DOME'
53,31 RON
45,99 RON
Sursa de alimentare 12V, 1A 12%
Sursa de alimentare 12V, 1A
18,33 RON
15,99 RON
Camera IP 4.0 MP, lentila SuperWide 1.68mm, IR 20M 17%
Camera IP 4.0 MP, lentila SuperWide 1.68mm, IR 20M
781,35 RON
640,99 RON
Camera IP 4.0 MP, lentila SuperWide 1.68mm, IR 10M 17%
Camera IP 4.0 MP, lentila SuperWide 1.68mm, IR 10M
681,39 RON
562,99 RON
Camera 5MP, lentila 2.8mm, IR 30m, AUDIO integrat 15%
Camera 5MP, lentila 2.8mm, IR 30m, AUDIO integrat
169,93 RON
143,99 RON
Camera 5MP, lentila 2.8mm, IR 30m, AUDIO integrat 14%
Camera 5MP, lentila 2.8mm, IR 30m, AUDIO integrat
164,93 RON
140,99 RON
DVR 4 canale video 5MP, AUDIO HDTVI over coaxial 9%
DVR 4 canale video 5MP, AUDIO HDTVI over coaxial
514,79 RON
467,99 RON
Camera IP 4.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, IK10 24%
Camera IP 4.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, IK10
331,53 RON
250,99 RON
Rezultate de la 1 la 105 din 533