Supraveghere video

WI-FI IP Camera 4.0MP, lentila 2.8mm, Audio, SD-card 9%
WI-FI IP Camera 4.0MP, lentila 2.8mm, Audio, SD-card
359,86 RON
326,99 RON
AP/Bridge wireless 5GHz, 900Mbps, 3 km, PoE 9%
AP/Bridge wireless 5GHz, 900Mbps, 3 km, PoE
414,83 RON
376,99 RON
Monitor LED FullHD 22'', HDMI, VGA 9%
Monitor LED FullHD 22'', HDMI, VGA
464,81 RON
422,99 RON
Doza conexiuni pentru camerele tip 'BULLET' 8%
Doza conexiuni pentru camerele tip 'BULLET'
56,64 RON
51,99 RON
Camera IP mini-PTZ seria LightHunter 2 MP, zoom optic 4X, Audio, IR 50M 9%
Camera IP mini-PTZ seria LightHunter 2 MP, zoom optic 4X, Audio, Alarma, IR 50M 9%
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m 9%
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m
294,88 RON
267,99 RON
Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km 8%
Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km
189,92 RON
172,99 RON
Adaptor montaj stalp pentru camere si doze 9%
Adaptor montaj stalp pentru camere si doze
149,94 RON
135,99 RON
Suport de perete pentru monitoare de 42-55' 9%
Suport de perete pentru monitoare de 42-55'
64,97 RON
58,99 RON
Convertor tensiune 14-28VAC la 12VDC, 1.5A 9%
Convertor tensiune 14-28VAC la 12VDC, 1.5A
74,97 RON
67,99 RON
Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km 8%
Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km
189,92 RON
172,99 RON
Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP 9%
Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP
738,04 RON
670,99 RON
Switch 4 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP 9%
Switch 4 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP
444,82 RON
403,99 RON
Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 9%
Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45
581,43 RON
528,99 RON
Switch 4 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 8%
Switch 4 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45
348,19 RON
316,99 RON
Camera IP 4K AcuSense 8MP, lentila 4mm, IR 50m 9%
Camera IP 4K AcuSense 8MP, lentila 4mm, IR 50m
981,27 RON
891,99 RON
Camera IP 4K AcuSense 8MP, lentila 4mm, IR 80m 9%
Camera IP 4K AcuSense 8MP, lentila 4mm, IR 80m
997,93 RON
906,99 RON
WI-FI IP Camera 4.0MP, lentila 2.8mm, Audio bidirectional, Alarma, SD-card, IR 30m 9%
Camera PoC TurboHD 2MP, lentila 2.8mm, IR 20M 8%
Camera PoC TurboHD 2MP, lentila 2.8mm, IR 20M
134,95 RON
122,99 RON
Camera IP AcuSense 4MP, lentila 2.8mm, IR 80m, SD-card 9%
Camera IP AcuSense 4MP, lentila 2.8mm, IR 80m, SD-card
768,03 RON
697,99 RON
NVR 4K, 8 canale 12MP 9%
NVR 4K, 8 canale 12MP
1.092,90 RON
993,99 RON
NVR 4K, 32 canale 8MP 9%
NVR 4K, 32 canale 8MP
1.126,22 RON
1.023,99 RON
Camera PTZ IP, 2MP, Ultra LOW LIght, Zoom optic 25X, IR 100 metri 9%
Camera PTZ IP, 2MP, Ultra LOW LIght, Zoom optic 25X, IR 100 metri
1.767,63 RON
1.606,99 RON
Suport perete din aluminiu pentru camerele PTZ 9%
Suport perete din aluminiu pentru camerele PTZ
108,29 RON
97,99 RON
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, Audio 9%
Camera IP 2.0MP, lentila 2.8mm, IR 30m, Audio
298,21 RON
270,99 RON
Rezultate de la 1 la 105 din 542