Transmisie semnal video IP

AP/Bridge wireless 5GHz, 900Mbps, 3 km, PoE 9%
AP/Bridge wireless 5GHz, 900Mbps, 3 km, PoE
414,83 RON
376,99 RON
Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km 8%
Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km
189,92 RON
172,99 RON
Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km 8%
Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km
189,92 RON
172,99 RON
Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP 9%
Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP
738,04 RON
670,99 RON
Switch 4 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP 9%
Switch 4 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP
444,82 RON
403,99 RON
Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 9%
Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45
581,43 RON
528,99 RON
Switch 4 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 8%
Switch 4 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45
348,19 RON
316,99 RON
Switch 4 porturi PoE+, 1 port uplink SFP/RJ45 9%
Switch 4 porturi PoE+, 1 port uplink SFP/RJ45
448,15 RON
406,99 RON
Switch 8 porturi PoE+, 2 porturi uplink 9%
Switch 8 porturi PoE+, 2 porturi uplink
448,15 RON
406,99 RON
Switch 4 porturi PoE+, 2 porturi uplink 9%
Switch 4 porturi PoE+, 2 porturi uplink
209,92 RON
190,99 RON
Switch 8 porturi gigabit 9%
Switch 8 porturi gigabit
159,94 RON
144,99 RON
Switch 5 porturi gigabit 9%
Switch 5 porturi gigabit
126,62 RON
114,99 RON
Switch 8 porturi PoE, 1 porturi uplink 9%
Switch 8 porturi PoE, 1 porturi uplink
314,87 RON
285,99 RON
Switch 4 porturi PoE+, 2 porturi uplink 9%
Switch 4 porturi PoE+, 2 porturi uplink
214,91 RON
194,99 RON
Switch 4 porturi PoE+, 1 port uplink 9%
Switch 4 porturi PoE+, 1 port uplink
159,94 RON
144,99 RON
Modul 8 porturi RJ45 10/100/1000Mbs 9%
Modul 8 porturi RJ45 10/100/1000Mbs
606,42 RON
550,99 RON
Modul 8 porturi SFP 155/1250Mbps 9%
Modul 8 porturi SFP 155/1250Mbps
606,42 RON
550,99 RON
Switch 24 porturi PoE, 2 porturi uplink 9%
Switch 24 porturi PoE, 2 porturi uplink
1.154,54 RON
1.049,99 RON
Switch 16 porturi PoE, 2 porturi uplink 9%
Switch 16 porturi PoE, 2 porturi uplink
769,69 RON
699,99 RON
Switch 8 porturi PoE, 1 port uplink 9%
Switch 8 porturi PoE, 1 port uplink
264,89 RON
240,99 RON
Switch 8 porturi TP-Link 8%
Switch 8 porturi TP-Link
69,97 RON
63,99 RON
Separator PoE 9%
Separator PoE
64,97 RON
58,99 RON
Switch 16 porturi PoE+, 2 porturi uplink 9%
Switch 16 porturi PoE+, 2 porturi uplink
1.329,47 RON
1.208,99 RON
Switch 24 porturi PoE+, 2 porturi uplink 9%
Switch 24 porturi PoE+, 2 porturi uplink
1.642,68 RON
1.492,99 RON
Spliter PoE 9%
Spliter PoE
298,21 RON
270,99 RON
Injector PoE+, putere 30W 8%
Injector PoE+, putere 30W
148,27 RON
134,99 RON