Transmisie semnal video IP, Hikvision

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km 14%
Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km
189,92 RON
162,99 RON
Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km 14%
Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km
189,92 RON
162,99 RON
Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP 14%
Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP
738,04 RON
632,99 RON
Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 16%
Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45
581,43 RON
483,99 RON
Switch 4 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 22%
Switch 4 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45
348,19 RON
269,99 RON
Switch 16 porturi PoE, 2 porturi uplink 19%
Switch 16 porturi PoE, 2 porturi uplink
769,69 RON
620,99 RON
Switch 8 porturi PoE, 1 port uplink 17%
Switch 8 porturi PoE, 1 port uplink
264,89 RON
217,99 RON
stoc epuizat
Switch 8 porturi PoE+, 2 porturi uplink 14%
Switch 8 porturi PoE+, 2 porturi uplink
448,15 RON
383,99 RON
stoc epuizat
Switch 4 porturi PoE+, 2 porturi uplink 16%
Switch 4 porturi PoE+, 2 porturi uplink
209,92 RON
175,99 RON
stoc epuizat
Switch 24 porturi PoE, 2 porturi uplink 20%
Switch 24 porturi PoE, 2 porturi uplink
1.154,54 RON
917,99 RON